Kapituła

Karolina Hołda


Wykładowca akademicki, trener nauki, prelegentka na konferencjach naukowych, autorka ponad 50 publikacji i artykułów branżowych. Specjalistka żywienia psów i kotów.

Szymon Najdora


Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który ukończył w 2012 roku.

Krzysztof Kelman


W 1993 roku objął stanowisko kierownika działu hodowlanego, którym nieprzerwanie zarządzał przez 21 lat. Od 2014 roku jest dyrektorem Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku.

Katarzyna Jakubowska


Profesjonalny Trener Zwierząt Jiří Ščučka Animal Training Academy. W 2017 roku otworzyła szkołę Let’s dog – DOGadaj się ze swoim psem.

Ines Daszkowska


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Członek Association of Avian Veterinarians.

Dawid Kwitowski


Jego profesjonalizm został dostrzeżony przez właścicieli największej sieci sklepów zoologicznych w północnej Polsce ZOO KARINA gdzie w 2012 roku objął stanowisko dyrektora handlowego i jest nim do dnia dzisiejszego.

Anna Przybylska


Anna Przybylska jest doktorem nauk o ziemi oraz właścicielką trzech marek. Od 15 lat jest związana pracą dydaktyczno-naukową z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza, a 5 lat temu rozpoczęła się swoją przygodą z własną działalnością gospodarczą.

Anika Bargiel-Madeja


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Małgorzata Biegańska-Hendryk


Technik weterynarii, zoodietetyk kotów, pasjonatka kociego gatunku od ponad 15 lat.

Karolina Warchulska


Jest absolwentką dwóch warszawskich wydziałów na SGGW. Uzyskała tytuł mgr inż. zootechniki ze specjalnością hodowla koni (2008), a także lekarza weterynarii (2014).

Agata Kokocińska-Kusiak


Etolog, zoopsycholog i trener zwierząt. Właścicielka Ethoplanet- Etologicznego Centrum Szkoleniowo-Doradczego.

Martyna Woszczyło


Lekarz weterynarii, behawiorysta, specjalizuje się w prowadzeniu terapii zachowań psów i kotów.

Olga Lasek


Pracownik naukowo – dydaktyczny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Działalność dydaktyczną na Uniwersytecie Rolniczym prowadzi od 2006 roku.

Krzysztof Kozieł


Od 2006 roku wykładowca na Politechnice Łódzkiej, gdzie prowadzi m.in. projekty z zakresu: „Projektowania produktu“, „Projektowania opakowań“, „Projektowania produktów i opakowań“, „Kształtowania wizualnego oblicza firmy“, „Wizualizacji przestrzeni produkcyjnej“. W latach 2008 i 2009 zasiadał w Jury Art of Packaging.

Dagmara Mieszkis-Święcikowska


Dagmara Mieszkis-Święcikowska -lekarz weterynarii/behawiorysta/dietetyk weterymaryjny. Prawdziwy

Małgorzata Świstek


Mistrz w zawodzie groomer i trener dog groomingu. Właścicielka Studia Psiej Urody MASTER DOG w Gdańsku a także Szkoły Groomera gdzie prowadzi szkolenia, seminaria i warsztaty na temat pielęgnacji psów.

Anna Kozieł


Od 2013 roku wykładowca w Politechnice Łódzkiej, gdzie prowadzi zajęcia projektowe, m.in. z przedmiotów: ”Projektowanie produktów”, Projektowanie opakowań”, „Kształtowanie wizualnego oblicza firmy”.

Adam Golik


Założyciel i pomysłodawcą projektu Nano Studio Art Inspiration Aquarium.